درباره ما

شرکت ترش افروز پاک محصولات خود را با نام تجاری " جنگلی " تحت نظارت متخصصان مجرب صنایع غذایی و کارشناسان وزارت بهداشت بوسیله دستگاههای مدرن ، تمام اتوماتیک و تمام استیل تولید و در بسته بندی های کاملا بهداشتی به بازار عرضه می نماید.

بردباری در تحقیقات علمی و غذایی ، به کارگیری آخرین تکنولوژی تولید و استفاده از مواد اولیه طبیعی و سالم ، رمز جنگلی در کیفیت سرآمد محصولات خود بوده است.

این شرکت در مرحله دوم عمر کاری خود از سال 1393 با ارتقا رویکرد سیستمی پس از سازماندهی اولیه و راه اندازی سیستم های جدید تضمین کیفیت ، کنترل کیفیت ، انبار ، خرید ، فروش ، منابع انسانی تحقیق و توسعه و برنامه ریزی و پیاده سازی اصول مدیریت کیفیت و ایمنی غذایی با اخذ گواهینامه های بین المللی HACCP , ISO 22000 , ISO 9001 در تلاش است با برنامه ریزی استراتژیک کوتاه مدت و بلند مدت کیفیت محصولات ، عملکرد سازمان را بهبود بخشد.
ما میخواهیم یک بستری ایجاد کنیم تا مردم بتوانند از طریق آن لواشک و آلوچه سالم، بهداشتی را تهیه کنند. البته نه فقط خرید بلکه ارائه اطلاعات درباره این دسته محصولات و آگاه کردن مصرف کننده و آموزش طرز تهیه لواشک لازم به ذکر است که یکی از مواردی که بسیار برای ما پراهمیت است این است که این دسته از محصولات را اکثر کودکان ، نوجوانان ، جنس مونث و مخصوصا بانوان باردار مصرف می کنند ولی متاسفانه اطلاعات کافی از محصولات موجود در بازار ندارند و ما می خواهیم این اطمینان را به افراد بدهیم که محصولاتی که از این وب سایت تهیه میکنند کاملا سالم و بهداشتی است و بدون هیچگونه نگرانی می توانند مصرف کنند و به هرکسی که دوستش دارید از این محصولات ارسال کنند
روز مادر، روز زن ، ولن تاین ، روز دختر، روز دانش آموز، جشن تولد ،جشن عقد و عروسی، سالگرد ازدواج، روز دانشجو و...
ً